TEMA ÖZEL GÜVENLİK;

TEMA KORUMA VE ÖZEL GÜVENLİK Hizmetleri Ltd. Şti. 5188 Sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanun ve Uygulamasına İlişkin Yönetmelik çerçevesinde faaliyet gösteren yüksek bilgi birikimi, güçlü çözüm ortaklığı ve sorumluluk paylaşım yapısıyla, sektöründe kalite standartlarını sürekli yükseltmeyi amaç edinmiş lider konumundaki firmalardan biridir.

Kanunlar, Yönetmelikler ve Standartlar çerçevesinde iş sağlığını, güvenliğini ve müşteri memnuniyetini esas alan bir anlayışla hizmet gerçekleştirmek, uzun yıllara dayanan tecrübemiz, sektörel Know-How birikimimizle müşteri odaklı ve Şirket prensiplerimize uygun hizmet sunarak, duyulan güveni sürekli kılmak başlıca amacımızı teşkil etmektedir.

MİSYONUMUZ

TEMA Güvenlik Hizmetleri için en önemli husuöre, iş verenin ekonomik menfaatleride göz önünde undaki firmalardan biridis, teklifimizde yazılanların hayata geçirilmesi, hizmeti vermeyi taahhüt ettiği kişi veya kuruluşların memnuniyeti ve referansları ile bünyesine artı değer katmasıdır.

TEMA Güvenlik hizmet üretiminde, müşteriye özel profesyonel çözümler üretmeyi, toplam kalite anlayışına uygun maliyetlerle bütünleştirerek sürekli kılmayı, kişilere ve çevreye saygılı olmayı kendisine ilke edinerek faaliyetlerini sürdürmektedir.

Uzun vadeli müşteri ilişkileri ve disiplinli hizmet anlayışı temel felsefemizdir. Güvenlik kalite standartlarımızın beklentilerinizle uyuşacağına inanıyoruz.

TEMA Güvenlik olarak, güvenli, keyifli ve yaşanabilir ortamlar sunacak “ÇÖZÜM ORTAĞINIZ” olma amacındayız.

VİZYONUMUZ

Şirket olarak hedefimiz, eğitimli ve tecrübeli Özel Güvenlik Görevlileri ile hizmet vereceğimiz yer / kurum kültürü doğrultusunda kanunlar, yönetmelikler ve standartlar çerçevesinde iş sağlığını, güvenliğini ve müşteri memnuniyetini esas alan bir anlayışı ön plana çıkararak hizmet vermek, en iyi güvenlik önlemleri ile müşterinin mali gücünün yetebileceği miktar arasında uygun bir anlayışı tavsiye ederek, huzurlu, güvenli yarınlar sağlamaktır.