• ANA TEMAMIZ GÜVENLİĞİNİZ

  • ANA TEMAMIZ GÜVENLİĞİNİZ

ANA TEMAMIZ GÜVENLİĞİNİZ

TEMA KORUMA & GÜVENLİK

Şirket İsmi

MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ YÖNETİMİ

Müşterilerimizle değişik periyotlarda toplantı düzenlemek, operasyonel başarıyı ve sonrasında müşteri memnuniyetini beraberinde getirmektedir.

Haftalık toplantılarda, hafta boyunca yaşanan gelişmeleri değerlendirir, acil reaksiyonları konuşuruz.

Aylık toplantılarda, denetim raporu sonuçlarını, eğitim ihtiyaçlarını ve verilen görev başı eğitimlerini müşterimizin bilgisine sunarız.

Yıllık toplantılarda ise, ülkemizin güvenlik risk seviyesi doğrultusunda gelecek yılın güvenlik konseptini, yıllık hedefleri, hizmet artışlarını, personel profili revizelerini tartışırız.

 

A

DENETİM HİZMETLERİ

Proje denetimlerine önem veren şirketimiz geliştirmiş olduğu denetim takip sistemi sayesinde konu ile ilgili detaylı raporlamalarını online olarak hizmetinize sunmaktadır. Şirketimiz Türkiye çapındaki projelerinde düzenli olarak denetleme ekibi ile 24 saat denetimleri gerçekleştirmekte, denetim sonuçlarını müşterileriyle paylaşmaktadır. Bu denetimlerin yanı sıra, çalışmakta olduğumuz bağımsız bir dış denetim şirketi tarafından görevlendirilen denetim uzmanları, güvenlik hizmeti sunduğumuz şirket ve kurumları kendi planları dahilinde ziyaret ederek, şirketimiz adına güvenlik denetimleri gerçekleştirmektedir. Denetim sonuçları ilgili yöneticilere ve hizmet verdiğimiz kurumlara rapor olarak sunulmaktadır.

Denetimlerde; Görev yerinin düzeni, Personelin görünüşü, Formların ve kayıtların doğru bir şekilde kullanıldığı, Çevrede oluşan diğer riskler ve karşılığındaki personel reaksiyonları izlenir. Görülen olağanüstü durumlar önem derecesine uygun bir şekilde müşterimize rapor edilir.

REFERANSLARIMIZ